Вы не залогинены, заметки будут доступны только на текущем устройстве. Подробнее
Войдите или зарегистрируйтесь, чтобы ваши заметки, оценки и избранное сохранялись в аккаунте. Иначе они не будут видны на другом компьютере/телефоне, а также вы их можете потерять, например в случае переустановки Windows, после замены компьютера/телефона или очистки Cookies в браузере.
После входа ранее сохраненные заметки будут перенесены в Ваш аккаунт. Войти >>
| Адрес: | г. Одесса, ул. Педагогическая 21/1, Приморский район | До моря: |
1.2 км (12-17 мин. пешком)
|
|---|---|---|
| Жилкомплекс: | ЖК Акапулько 2 (ОК Гранит) | |
| Комнат: | 3 | |
| Площадь: |
98
/ 57
/ 14
Кухня-студия |
|
| Этаж: | 10 из 14 | |
| Состояние: | Качественный ремонт | |
| Тип дома: | Монолитный | |
| Год постройки: | 2015 | |
| Люкс-опции: | Красивый/панорамный видТихое место | |
| Описание: |
Описание:
Продам велику трикімнатну квартиру в Аркадії, в ЖК "Акапулько-2", вул. Педагогічна, біля 6-7 станції Великого Фонтану (Приморський район).
Поверх 10 (14).
Загальна площа - 97,5 м², житлова – 57,1 м², кухня – 13,9 м².
Світла західна сторона. Вид на подвір'я та у бік Фонтанської дороги. Простора обладнана кухня-студія. Три окремі спальні, одна з розкритою лоджією. Санвузол з ванною, комора. Квартира повністю обладнана меблями та технікою, встановлений інвертор. Висота стелі – 2,9 метра.
Тамбур на 3 квартири.
Дахова котельня. Генератор. Закрита територія з відеоспостереженням. Двохрівневий підземний паркінг. Дитячий та спортивний майданчики на території комплексу. Своє ОСББ та невисокі коммунальні платежі.
Поруч розташовані супермаркети Таврія-В та Сільпо, ліцей, поліклініка, парк Перемоги та пляжі Аркадії.
Зручна транспортна розв'язка.
Оформлено право власності (понад 3 роки).
Підходить під Є-Оселю для ВПО, різні Держпрограми, Сертифікат Є-Відновлення, Ваучер УБД ВПО, Постанови 1176, 600, 280 та 71!
Відео на запит.
Швидкий показ ключі на руках.
Телефонуйте чи пишіть, квартира чекає на свого нового власника.
|
|